04134329357

استریلایزر

استریلایزر  ( Sterilizers )

استریلایزر از بخار با دمای بالا در فشار استفاده می کنند جایگزینی برای چراغ های الکلی و شعله های گازی زیر هود هستند.

دستگاه استریلایزر کاملاً مونتاژ شده و برای اتصالات نهایی ساده می باشد. مطابق با الزامات کد مخازن تحت فشار ASME ساخته می شوند.

دستگاهها مجهز به چندین ویژگی ایمنی لازم هنگام کار با مخازن تحت فشار هستند.

استریلایزرها

استریلایزرها

بررسی اجمالی

کلیه سیستمها می توانند برای استفاده از انواع روشهای بارگیری از جمله چرخ دستی ، کشوهای خروجی یا واگن تولید شوند.

همه سیستم ها از فناوری های پیشرفته در کنترل ها ، پردازش اطلاعات و دستگاه های انتقال مواد استفاده می کنند تا پردازش بی دردسر و ایمن زباله های خطرناک زیستی را انجام دهند.

سیستم استریلیزه کننده مواد زاید پزشکی استاندارد

  1. امکانات پزشکی از هر اندازه
  2. خدمات پذیرایی بین المللی
  3. شرکت های داروسازی و آزمایشگاه ها

سیستم ضدعفونی کننده زباله های پزشکی با استفاده از چرخ دستی های سبک وزن آلومینیومی یا استیل ضد زنگ از فولاد ضد زنگ مجهز به کاستورهای مقاوم در برابر بخار کار می کنند.

در صورت امکان از کشو خروجی می توان به جای چرخ دستی استفاده کرد. چرخ دستی های قابل حمل قبل از پر کردن باید با آستر پلی پروپیلن کشیده شوند مگر اینکه کیسه های اتوکلاو مستقل قبلاً با زباله های کیسه قرمز پر شده باشند.

پس از پر شدن چرخ دستی های اتوماتیک ، آنها از طریق رمپ یا بالابر قیچی به داخل اتاق عقیم سازی منتقل می شوند.

درب استریلایزر ایمن شده و با فشار دکمه چرخه شروع می شود.

پس از رعایت پارامترهای زمان و دما مورد نظر ، واحد به طور خودکار خاموش می شود و به فشار محیط باز می گردد. چرخ دستی ها خارج شده و پسماندهای تصفیه شده برای دفع نهایی آماده هستند.

تمام استریلایزرهای استاندارد بصورت کارخانه ای تنظیم می شوند که دمای داخلی به ۲۷۵ درجه فارنهایت برسد.

این چرخه ۶۰ دقیقه ای ادامه می یابد. درجه حرارت بالاتر و زمان چرخه کوتاهتر در صورت دلخواه می تواند توسط مشتری تعیین شود. اگر به هر دلیلی در چرخه اختلال ایجاد شود ، عقیم سازی به طور خودکار تایمر را مجدداً راه اندازی می کند.

سیستم استریلایزر زباله با حجم بالا

سیستم استریل زباله با ولتاژ بالا همانند سیستم استاندارد عملکردی مشابه دارد که از نظر نوع گرانشی ، بخار با دمای بالا عمل می کند و به مشخصات زمان و دمای یکسان نیاز دارد.

سیستم های بزرگتر در درجه اول توسط مراکز پردازش پسماند از امکانات بزرگ پزشکی استفاده می شوند.

استریلایزرها ویژه ای هستند که برای مقابله با اقدامات سریع قدم زدن که معمولاً در یک کارخانه پردازش زباله با آن روبرو هستند طراحی شده اند.

آنها لوله و شیرهای قابل توجهی بزرگتری دارند و محفظه های بزرگتر دارای لوله کشی دوگانه و شیرآلات دوتایی هستند.

ویژگی اختیاری درب دوتایی امکان جریان کارآمد مواد را از طریق استریلایزر فراهم می کند. درهای بار دارای حلقه های قفل / باز کردن هیدرولیکی هستند.

سیستم رباتیک کاملاً خودکار

این سیستم کاملاً مجهز شامل یک چرخ زباله اختیاری ، جمع و جور ، دمپر سبد خرید ، کنترل PLC و مانیتور از راه دور به همراه بازوهای روباتیک ، کالسکه زباله با روبات و یک دستگاه ضدعفونی کننده خواهد بود.

چرخ دستی ها سپس از طریق یک دامنه چرخ دستی هیدرولیکی با چرخ دستی حمل می شوند.

پس از پر شدن کالسکه ، به طور خودکار به محفظه استریلیزر منتقل می شود و درب محفظه هیدرولیکی بسته و ایمن است.

پس از اتمام چرخه درمان ، درب بار به صورت خودکار باز می شود و کالسکه به صورت روباتیک بیرون کشیده می شود و به داخل و بیش از آن به داخل چرخ و یا کمپرسور ریخته می شود.

کل فرایند کنترل شده PLC است و می تواند از راه دور از جمله عیب یابی در هر نقطه از جهان کنترل شود. در هیچ زمان و در طی کل فرآیند ، اپراتور با زباله ها تماس نمی گیرد.