04134329357

استاندارد دیگ بخار و دیگ آبگرم

استاندارد دیگ بخار و دیگ آبگرم

استاندارد دیگ بخار ودیگ آبگرم اجباری می باشد و طبق قانون اجرای استاندارد کالاها و آئین کاری را که از نظر ایمنی و یا حفظ سلامت عمومی ضروری باشد اجباری نماید.

در اینصورت اعمال هرگونه نظارت مستمر در اجرای صحیح استاندارد از وظایف مؤسسه است.

این نظارت ها شامل نمونه برداری، آزمایش، ارشاد و راهنمایی فنی واحدهای تولیدی و واردکنندگان و بالاخره توقیف کالاهای خارج از استاندارد و تعقیب تولید کنندگان متخلف از طریق مراجع قانونی است.

منظور از استاندارد اجباری دیگ بخار و دیگ آبگرم ، مجوزی است که اجرای تمام یا بخشی از آن در کشور به ترتیبی که در قانون اصلاح قوانین و مقرارت مؤسسات مرتبط و تحقیقات صنعتی ایران مقرر شده است، جهت تولید برای مصرف داخلی، صادرات و یا واردات اجباری می گردد.

با توجه به اینکه علامتگذاری فرآورده های مشمول اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد میباشد و برای هر فرآورده واجد شرایط که دارای مجوز مستقل ملی می باشد کمیته علائم و کنترل کالا یک پروانه صادر خواهد نمود.

شرکت کارنو فعالیت خود را در صنعت تاسیسات و انرژی با هدف طراحی، ساخت و تولید انواع سیستم های گرمایشی آغاز نمود.

این شرکت با تکیه بر تجربه و دانش فنی نیروی انسانی زبده و مهندسین کارآمد دورنمای بسیار روشنی برای مشتریان خود قرار داده و با رعایت اصول صحیح طراحی و مهندسی و با بهره گیری از استانداردهای ملی و بین المللی با دارا بودن گواهینامه بین المللی که در بخش درباره ما به صورت کامل توضیح داده شده اقدام به طراحی انواع دیگهای فولادی نموده و کلیه محصولات خود را با پلاک استاندارد ایران به شماره ISIRI 4231 , ISIRI 7911 و پلاک کنترل کیفی از شرکت بازرسی ارائه می نماید که این ویژگی ها دستگاه های تولیدی این شرکت را از بقیه متمایز می کند.

استاندارد دیگ بخار و آبگرم

استاندارد دیگ بخار و دیگ آبگرم