۰۴۱۳۵۲۶۷۲۴۶

آرشیو مطالب

اندازه گذاری لوله ها

اندازه گیری لوله ها بمنظور انتخاب صحیح قطر لوله ها جهت انتقال دبی بخار مورد نیاز در فشارهای مختلف، نمودارها و جداولی ارائه گردیده اند.

مشعلهای روتاری کاپ

مشعلهای روتاری کاپ عملکرد ساده و بسیار مورد اطمینان داردف به خصوص زمانیکه که از سوختهای مایع برای اشتعال مورد استفاده قرار گیرد.

دیگ روغن داغ دمای بالا

دیگ روغن داغ تا دمای ۳۰۰ درجه به مشتریان توصیه می گردد؛ در صورت موجود بودن روغن برای دمای بالای ۳۰۰ درجه بسیار گران بوده و مقرون به صرفه نمی باشد.

سیستم حرارت مرکزی با بخار

سیستم حرارت مرکزی با بخار، سیستمی که در آن سیال منتقل کننده حرارت از نوع بخار باشد، سیستم حرارت مرکزی با بخار نامیده میشود که خود دو نوع میباشد

سایکرومتریک

سایکرومتری به شاخه ای از علم مطالعه رطوبت هوا و تحولات هوا می پردازد. هوای موجود در جو و محیط اطراف، مخلوطی از هوای خشک و بخار آب است.

انتخاب سیستم مناسب گرمایش ساختمان ها

نتخاب سیستم مناسب گرمایش ساختمان ها از اهمیت زیادی بر خوردار بوده می باشد. از شاخه های مهم مهندسی که بسیار گسترده و عمیق بوده و در برگیرنـده تخصصـهای زیادی، اعم از گرمایش، تبرید، بخار، آب، گاز، فاضلاب، تهویه مطبوع، انواع لوله کشی و… چه در بخـش صـنعت و چه در بخش ساختمان می باشد.

دیگ بخار بهینه سازی شده

بهینه سازی عملکرد دیگ بخار و سیستم توزیع بخار همیشه در حال بررسی و بروز رسانی می باشد.هزینه ها و بهبود عملیات در سایت بخار مورد توجه می باشد.

ترک های جوشکاری

ترک های جوشکاری؛ با پیشرفت صنعت جوشکاری، ساخت دیگ های بخار و مخازن تحت فشار به روش های نوین، امکان پذیر است. لیکن جهت دستیابی به یک اتصال مورد تایید و خوب، عوامل بسیاری را باید در نظر گرفت

غیر فعالسازی دیگ

غیر فعالسازی دیگ ، کنترل خوردگی و فرسایش احتمالی قطعات، به همان اندازه مدت فعالیت و کارکرد در زمان خاموشیو غیر فعالسازی دیگ و بیکاری دیگ بخار و دیگ آبگرم نیز دارای اهمیت است.

واژه نامه دیگ

دیگ بخار- دیگ آبگرم-دیگ روغن داغ-اتوکلاوهای صنعتی-سختی گیر- منبع کویلدار-فیلتر شنی-مبدل حرارتی

دفتر فروش