۰۴۱۳۵۲۶۷۲۴۶

استاندارد اجباری دیگ های بخار و دیگهای آبگرم

استاندارد اجباری دیگ های بخار و دیگهای آبگرم

استاندارد اجباری دیگ های بخار و دیگهای آبگرم ؛ طبق قانون مؤسسه میتواند با تصویب شورای عالی استاندارد، اجرای استاندارد کالاها و آئین کاری را که از نظر ایمنی و یا حفظ سلامت عمومی ضروری باشد اجباری نماید. در اینصورت اعمال هرگونه نظارت مستمر در اجرای صحیح استاندارد از وظایف مؤسسه است.

این نظارت ها شامل نمونه برداری، آزمایش، ارشاد و راهنمایی فنی واحدهای تولیدی و واردکنندگان و بالاخره توقیف کالاهای خارج از استاندارد و تعقیب تولید کنندگان متخلف از طریق مراجع قانونی است.

منظور از استاندارد اجباری دیگ بخار و دیگ آبگرم ، مجوزی است که اجرای تمام یا بخشی از آن در کشور به ترتیبی که در قانون اصلاح قوانین و مقرارت مؤسسات مرتبط و تحقیقات صنعتی ایران مقرر شده است، جهت تولید برای مصرف داخلی، صادرات و یا واردات اجباری می گردد،

با توجه به اینکه علامتگذاری فرآورده های مشمول اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد میباشد و برای هر فرآورده واجد شرایط که دارای مجوز مستقل ملی می باشد کمیته علائم و کنترل کالا یک پروانه صادر خواهد نمود.

شرکت کارنو فعالیت خود را در صنعت تاسیسات و انرژی با هدف طراحی، ساخت و تولید انواع سیستم های گرمایشی آغاز نمود.

این شرکت با تکیه بر تجربه و دانش فنی نیروی انسانی زبده و مهندسین کارآمد دورنمای بسیار روشنی برای مشتریان خود قرار داده و با رعایت اصول صحیح طراحی و مهندسی و با بهره گیری از استانداردهای ملی و بین المللی و با دارا بودن گواهینامه بین المللی که در بخش درباره ما به صورت کامل توضیح داده شده است اقدام به طراحی انواع دیگهای فولادی نموده و کلیه محصولات خود را با پلاک استاندارد ایران به شماره ISIRI 4231 برای دیگ های بخار و آبداغ و ISIRI 7911 برای دیگ های آبگرم و پلاک کنترل کیفی از شرکت بازرسی سازمان استاندارد ارائه می نماید که این ویژگی ها دستگاه های تولیدی این شرکت را از بقیه متمایز می کند.

پروانه کاربرد علامت استاندارد دیگهای آبگرم

پروانه کاربرد علامت استاندارد دیگهای آبگرم

کاربرد علامت استاندارد اجباری دیگهای بخار

کاربرد علامت استاندارد اجباری دیگهای بخار و دیگهای آبگرم

 

 

Call Now Buttonدفتر فروش